ستون سقفی

ستون های سقفی Dräger محصولاتی هستند که تجهیزات را از کف زمین جدا کرده و علاوه بر ارتقای سطح ایمنی و بهداشت امکان جابجایی آسان آنها را فراهم می کنند در نتیجه ارگونومی و انعطاف پذیری بیشتری به فضای کاری شما می بخشند. منظور از فضای کاری (workplace ) محلی است مختص کاری خاص که شامل کلیه ابزار کاری پزشک می گردد که می بایست به سهولت در دسترس او واقع گردند. (مثلا فضای کاری بیهوشی، یا جراحی و...) با استفاده از ستون های سقفی امکان در اختیار داشتن یک فضای کاری یکپارچه برای شما فراهم می گردد. همینطور می توان این مجموعه را به سهولت به نقاط مختلف جابجا کرد و چیدمان را تغییر داد.
منظور از جریان کاری (workflow) کلیه کارهای روتینی است که در یک بخش انجام می گیرد، (مثل جریان کاری ICU یا اتاق عمل و...)، با استفاده از ستون های سقفی جریانهای کاری مختلف تسهیل شده و توانایی تغییر چیدمان فضای کاری در جهت تناسب با نیازهای شما بدون هزینه ها و دردسرهای تخریب و بازسازی فراهم گشته و دسترسی شما به بیمار فوق العاده بهبود می یابد.
ستون های سقفی دراگر آزادی در انتخاب طول بازوها، عملکرد لیفت، شکل ستون و... را به شما می دهد و با در اختیار داشتن تجهیزات جانبی فوق العاده متنوع از قبیل بازوهای مانیتور، بازوهای پمپ سرنگ و سرم، سینی ها و کشوها با طول ها و شکل های مختلف و ده ها لوازم دیگر محصولی با حداکثر تطابق با نیازهای شما به شما تحویل می دهد. همینطور در خط رنگ Dräger، مجموعه رنگهایی که با دقت گزینش شده اند این امکان را برای شما فراهم می آورد که از قدرت ثابت شده رنگها برای ایجاد محیطی خوش آیند و آسوده برای خود و بیمارتان بهره بگیرید.
 


لینک سایت منبع

محصولات مرتبط

انواع ستون های سقفی بر حسب محل مورد استفاده:

ستون سقفی Movita
ستون سقفی Movita® بهترین انتخاب برای تجهیزات سنگین وزن (از قبیل ماشین بیهوشی یا تجهیزات لاپاروسکوپی) می باشد. حداکثر تعداد خروجی گازهای طبی و پریزهای برق از 24 تا 102 عدد متغیر می باشد.
ستون سقفی Agila
این ستون برای کاربردهایی نظیر جراحی، بخشهای مراقبت ویژه و نظیر آن مناسب می باشد.
ستون سقفی Ponta
این ستون مناسب برای بخشهای بستری ویژه، مراقبتهای ویژه و از این دست طراحی شده است.
ستون دیواری Gemina
این ستون به دیوار متصل شده و توانایی تحمل وزن تا 150 کیلوگرم را دارا می باشد و مناسب برای بخشهای بستری ویژه، مراقبتهای ویژه و از این دست طراحی شده است.